Zakwaterowanie prywatne

WSPANIAŁA GOŚCINNOŚĆ I SĄSIEDZKIE CIEPŁO.
Wysoce spresonalizowane podejście oraz życzliwość i uprzejmość gospodarzy z Okrugu (jak zwykli mawiać nasi goście: wspaniała gościnność i sąsiedzkie ciepło), w połączeniu ze starannie urządzonymi obiektami prywatnych kwater, wśród których można znaleźć prawdziwe oazy luksusu, są przepisem na to, że goście ciągle do nas wracają i to już od ponad 10-ciu lat.

Możesz wybierać pomiędzy luksusowymi villami z basenem, domkami letniskowymi oraz nowocześnie wyposażonymi, dizajnerskimi apartamentami ze wspaniałym widokiem na morze, godnym najbardziej luksusowych kurortów świata. Sprawdź dlaczego kwatery prywatne w Okrugu na portalach turystycznych oceniane są najwyżej - 5-cioma gwiazdkami!

kemping 'Rožac'

DOSKONAŁE DOŚWIADCZENIE KEMPINGOWE.
Gdy obejrzysz film promocyjny kempingu Rožac, od razu zauważysz, że swoim pięknem nie ustępuje najbardziej eleganckim miejscom w kraju - jest to nasza lokalna wersja znanej plaży Zlatni Rat znajdującej się na wyspie Brač! Kryształowo czyste morze, długa żwirowa plaża oraz zapach śródziemnomorskiej roślinności, która gwarantuje dużo cienia, zachęcają aby odwiedzić to miejsce. Dla naszych gości dostępne są bardzo dobrze wyposażone domki letniskowe oraz miejsca kempingowe z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią sanitarną, która spełnia wysokie standardy higieniczne. Wewnątrz kempingu znajduję się wiele atrakcji: zaczynając od programów animacyjnych dla dzieci i dorosłych, po bary na plaży i restauracje, w których obowiązkowo trzeba skosztować dalmatyńskich smakołyków. Więcej na: http://www.camp-rozac.hr/

kemping 'Labadusa'

ATMOSFERA, KTÓREJ WARTO DOŚWIADCZYĆ!
Wzdłuż pięknej naturalnej zatoki, w cieniu iglastego lasku, znajduje się kemping Labadusa. O tym, że jest to miejsce posiadające bardzo dobrą renomę świadczą fantastyczne oceny na bardzo rygorystycznym portalu Tripadvisor. Nasi goście o wszystkim wypowiadają się w samych superlatywach,a przede wszystkim cenią sobie kryształowo czyste morze, fenomenalne widoki, bardzo miły i przyjazny personel oraz naszą śródziemnomorską tawernę, która serwuje dania kuchni regionalnej. Oprócz miejsc kempingowych, można tu wynająć także przyczepę oraz skorzystać z szeregu innych usług jak np.: wynajęcie samochodu bądź skorzystać ze zorganizowanych wycieczek w atrakcyjne miejsca w okolicy. Jeżeli i ty chcesz doświadczyć zupełnie innej atmosfery wypoczynku na łonie przyrody, odwiedź naszą stronę internetową: http://www.labadusa.com/.


Riwiera Okrug-Trogir :: Mapa zakwaterowania